Free discussion
دوره مکالمه آزاد زبان انگلیسی مدت: 2 ترم (هر ترم 20 جلسه)
زبانکده سنجش آمل برای مسافران خارج از کشور و علاقه مندان یادگیری زبان انگلیسی،دوره های کوتاه مدتی را برگزار مینماید تا در مدتی کوتاه به نیاز های زبان انگلیسی زبان آموزان پاسخ داداه شود.این مرکز با برگزاری این دوره از کلاسها تجربه خوبی را در این زمینه کسب نموده است.

دوره های مکالمه کاربردی زبان آلمانی، فرانسه، عربی و روسی
زبانکده سنجش آمل با بهره گیری از بهترین اساتید و سیستم آموزشی در زبان های فرانسه،روسی، آلمانی و عربی بهترین دوره های مکالمه را حتی تا سطوح پیشرفته برگزار می نماید.

Pre-IELTS
دوره های پیش آمادگی برای آزمون بین المللی آيلتس مدت:2 ترم (22و26 جلسه)
دوره های پیش آمادگی آزمون IELTSزبانکده سنجش آمل با استفاده از متد و سیلابس منحصر به فرد سنجش ،دوره هایی بسیار عالی و با بازده بسیار عالی می باشد.تاکید بر تقویت 4 مهارت اصلی به طور موازی می باشد.

IELTS
دوره آمادگی برای آزمون بین المللیIELTS (مدت 22 جلسه)
زبانکده سنجش آمل مرکز تخصصی برگزاری این دوره از کلاس ها می باشد و با همکاری اساتید مجرب دانشگاهی و نیز با به کارگیری برنامه مدون درسی وارائه ی مشاوره ی آموزشی در ابتدا و انتهای ترم به دانش پذیر، وی را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت آموزشی برای شرکت در آزمون اصلی آماده می سازد.

Pre-TOEFL
دوره پیش آمادگی برای آزمون بین المللی TOEFL (pBT, iBT) مدت 2 ترم (هر ترم 25 جلسه)
تفکیک کلاس ها بر اساس امتحانات (pBT, iBT) و با استفاده از کتب معتبر آموزشی تافل فراگیر می تواند خود را برای امتحانات فوق تقویت کند.

TOEFL (pBT, iBT)
دوره ی آمادگی برای آزمون بین المللی مدت: 22 جلسه
بهره گیری از جدید ترین و معتبر ترین منابع آموزشی امتحانات تافل . شایان ذکر است چنانچه فراگیری در یکی از مهارت ها مشکلی داشته باشد ملزم است در کلاس های تقویتی و ترمیمی موسسه شرکت کند.

Translation
ترجمه متون انگلیسی به فارسی-فارسی به انگلیسی
دوره آموزشی ویژه مهارت های ترجمه از انگلیسی به فارسی
دوره ی آموزشی مهارت های ترجمه متون از انگلیسی به فارسی مهمترین اصول و قواعد تعین کننده در ترجمه ی متون از انگلیسی به فارسی رابه مخاطب آموزش می دهد.